חיפוש
  • Tami Dubi

כיצד אתר השבעה מסייע לך בימי הקורונה

עודכן ב: 2 מאי 2020

מתוך מצוקה נולדת תקווה. מגיפת הקורונה העמידה אותנו בפני מציאות חדשה. מציאות שבה אי אפשר לקיים שבעה עם נוכחות פיזית עם חברים ומשפחה.

מנסיוננו, שבעה היא חיונית בהתמודדות עם האבל שכן היא מאפשרת שיתוף זכרונות, סיפורים וחוויות על הנפטרים עם המנחמים ומקלה על ההתמודדות עם האובדן. קיימת חשיבות להדדיות השיח בין האבלים למנחים, שכן האבלים זוכים לשמוע זכרונות וסיפורים חדשים על הנפטרים מהמנחמים.


בשל חשיבות השבעה והתמיכה שקיומה מעניק לאבלים, החלטנו להקים את אתר השבעה וליצור מרחבי שבעה אונליין בעלי אופי חם ואינטימי בהם ניתן לחלוק זכרונות, סיפורים, חוויות, תמונות וסרטים על הנפטר. מרחב השבעה המקוון נפתח ע"י האבלים על שם הנפטר/ת, ניתן להעלות לשם הספדים, מודעות אבל, תמונות קישורים אודות הנפטר ועוד. המרחב מעוצב כפורום, והמנחמים יכולים גם הם להעלות תכנים חדשים, להגיב על תכנים שנכתבו לשתף ועוד.

בעולם המדיה הדיגיטלית הקיים היום, אנו חושבות כי יש מקום לקיום שבעה וירטואלית גם בימים כתיקונם, שכן היא מעצימה שבעה פיזית. המנחמים יכולים לכתוב סיפורים שהמשפחה אולי לא מכירה, להוסיף תמונות של הנפטר/ים שלא נמצאים אצל המשפחה. מרחב השבעה עד תום ה-30 על מנת לתת הזדמנות להעלאת תכנים נוספים. לפני סגירתו האבלים יקבלו כספר דיגיטלי את התכנים שהועלו באתר כך שיוכלו לשמור אותם אצלם.


האם האתר בתשלום:

בחודש אפריל 2020 האתר בהרצה והשימוש בו חינם.

לאחר מכן השירות ינתן בתשלום סמלי ומשפחה שתתקשה לשלם תקבל את השירותים בחינם.

36 צפיות0 תגובות